0507 809 15 08

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ YANINDA ÖZEL YURT

NEDEN BİZ

Güven Yurtları yılların getirdiği tecrübe ve güvenli ortamıyla Çağdaş, temiz, öğrenci odaklı, sürekli olarak daha iyi nasıl hizmet verbililiriz felsefesi ile çalışmaktadır.

Gençlerimizin Kendilerini evlerindeymiş gibi hissetmeleri için uygun ortam ve şartları sağlamaktayız. Yurtlarımız Güvenlik açısından sürekli olarak kapalı devre kamera sistemiyle izlenmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Yurtlarımızda kalan öğrencilerimiz için rahat çalışma ve dinlenme ortamı sunulmaktayız. Öğrencilerimizin barınma ,yemek, sınırsı internet, çamaşır yıkama gibi ihtiyaçları karşılanmaktadır

– Sınırsız wi-fi
– 7 gün 24 saat sıcak su
– Doğal gazla güvenli ısınma
– 2 ve 4 kişilik odalar
– Sabah kahvaltısı
– Akşam yemeği
– çamaşır yıkama
– Periyodik detaylı temizlik
– Keyifli çalışma odaları

OKULA YAKIN

Yurdumuz DEÜ Dokuz Çeşmeler Kampusüne (Yabancı Diller Fakültesi, İktesadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Hukuk Fakültesi) oldukça yakındır. Tınaztepe Kampüs ve Eğitim Fakültesine 800-900 metre yürüme mesafesindedir.

Tınaztepe Kampüste bulunan birçok Mühendislik Fakültesi ilk yılları olan hazırlık sınıflarını Yabancı Diller Fakültesinde okumaktadır. Ayrıca Her iki Yurdumuzunda hemen yanınıdan geçmekte olan toplu taşıma araçları diğer fakültelere çok kısa sürede gitmektedir.

Buca Dokuz Eylül Üniversitesine Yakın Özel Erkek Öğrenci Yurdu

Güven Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdumuz DEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,Yabancı Diller Fatültesi ve Hukuk Fakültesinin hemen yanında bulunmakta olup Eğitim Fakültesine ve Tınaztepe Kampüse yürüme mesafesindedir. Yurdumuz konum itibariyle Bucanın merkezinde bulunmakta olup Eğitim Fakültesine ve Mühendislik Fakülteleri dahil İzmirin her tarafına giden toplu taşıma araçları Yurdumuzun yanından geçmektedir.

Uzun yıllara dayanan yurt işletmeciliği tecrübemizi 2011 yılından bu tarafa şimdiki yerimizde sürdürmekteyiz. Kurumumuz İdarecileri ve çalışanları ile ilk günki heycan ve hevesle öğrencilerimize daha iyi hizmet verme, mevcut olan aile ortamını, huzur ve rahatlığı eksiksiz olarak devam ettirmek için sürekli çalışmaktayız.

Yurdumuzda kalan Öğrencilerimiz kendilerini güven ortamında hissedecek, Yurdumuzun konumu itibariyle bütün Fakültelere gidiş gelişlerde herhangi bir sıkıntı yaşamayacaklardır.