0505 733 37 28

Hakkımızda

NEDEN BİZ

Yurtlarımızda bulunan çalışma salonlarımızda rahatsız edilmeden derslerinize çalışabilir, günün yorgunluğunu seveceğinizi düşündüğümüz dinlenme salonlarımızda atarsınız. Yurtlarımızdaki spor aletleriyle yapacağınız çalışmalarla zinde ve sağlıklı kalabilirsiniz. Yurtlarımız doğal gaz ısıtma sitemiyle güvenli bir şekilde ısınmaktadır. Çamaşır makinası ve ütü her an kullanılabilir.

HİZMETLERİMİZ

Yurtlarımızda kalan öğrencilerimiz için rahat çalışma ve dinlenme ortamı sunulmaktayız. Öğrencilerimizin barınma ,yemek, sınırsı internet, çamaşır yıkama gibi ihtiyaçları karşılanmaktadır.

OKULA YAKIN

Yurdumuz DEÜ Dokuz Çeşmeler Kampusüne (Yabancı Diller Fakültesi, İktesadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Hukuk Fakültesi) oldukça yakındır. Tınaztepe Kampüs ve Eğitim Fakültesine 800-900 metre yürüme mesafesindedir. Tınaztep Kampüste bulunan birçok Mühendislik Fakültesi ilk yılları olan hazırlık sınıflarını Yabancı Diller Fakültesinde okumaktadır. Ayrıca Her iki Yurdumuzunda hemen yanınıdan geçmekte olan toplu taşıma araçları diğer fakültelere çok kısa sürede gitmektedir.

Güven Yurtları

Uzun yıllara dayanan yurt işletmeciliği tecrübemizi 2011 yılından bu tarafa erkek yurdunda, 2015 yılının sonlarından bu tarafa da Kız Yurdumuzda şimdiki yerlerimizde sürdürmekteyiz.Güvenli ,Çağdaş , Yenilikçi , Öğrenci Merkezli ,Saygı ve Sevginin ön planda olduğu, Aile ortamı oluşturmaya çalıştığımız yurtlarımızda rahat edeceğinize emin olabilirsiniz.

Bizler Kurulduğumuz günden itibaren en iyi hizmeti verme çabasındayız. Bu nedenle Gelip yurtlarımızı yerinde görmenizi istiyoruz ki bu sıcaklığı görmeniz için. Yurtlarımız Herhangi bir vakıf ve derneğe bağlı olmayıp, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA bağlı işletmeler olup her yıl belirli aralıklarla denetlenmektedir.